Anasayfa / Konferans Salonu Yapımı

Konferans Salonu Yapımı

Konferans salonu yapımı sadece konferans koltuklarının salonunuza yerleştirilmesi olarak düşünmemelisiniz. Zemin yükseltilmesi, koltukların montajı ve sahnenin hazırlanması başlı başına bir kalite gerektirmektedir. Konferans salonu denildiğinde muhtemelen aklınızda bir salon, koltuklar, duvarda yer alan tablolar ve konuşmacının hitap etmesini kolaylaştıracak bir sahne geliyordur.

Konferans salonları, genişliğine ve tavan yüksekliğine göre dizayn edilmeli, hem konuşmacının hem de dinleyenlerin dikkatini dağıtacak olan materyaller kullanılmamalıdır. Dinleyicilerin dikkatinin dağılmaması için dikkat edilmesi gereken en önemli unsur konferans koltuğu olarak bilinmektedir. Renk ve konfor olarak salonunuzun kalitesini yansıtacak olan konferans koltukları, kimi zaman uzun sürecek olan konferanslar için sıklıkla tercih edilmektedir.

Konferans Salonu Maliyeti

Konferans salonu maliyeti, salonunuzun genişliğine, kullanılacak olan malzemeye göre değişkenlik göstermektedir. Salonunuzun maliyetini etkileyecek faktörleri şu şekilde sıralayabiliriz.

  • Kullanılacak olan konferans koltuğu renk ve modeli,
  • Zemin yükseltme için kullanılacak olan malzemeler,
  • Konuşmacının yer alacağı sahnede kullanılacak malzemeler,

Konferans salonu yapımı sırasında karşınıza çıkacak maliyeti etkileyen farklı unsurlarda bulunmaktadır. Ancak bu unsurlar konferans salonu yapımı öncesinde gerçekleştirilecek olan planlama ile ortaya çıkmaktadır.

İstanbul ve Ankara başta olmak üzere Türkiye geneline konferans salonu yapımı, okul konferans salonu yapımı, tiyatro salonu yapımı hizmetleri vermekte olan firmamız, konferans koltuğu yedek parça ve onarımı da sağlamaktadır.

Anahtar Teslim Konferans Salonu

Anahtar teslim konferans salonu yapımı hizmetimiz ile salonunuzu en ince ayrıntısına kadar hazırlıyor, tüm işlemler tamamlandıktan sonra salon anahtarını sizlere teslim ediyor. Anahtar teslim konferans salonu yapımı için sahne ve koltuk seçimini sizler, geri kalan tüm işlemleri bizler yapıyoruz. Salonunuzun hazırlanması sırasında üstlendiğimiz hizmetleri şu şekilde sıralayabiliriz;

  • Sahnenin hazırlanması; Konferans salonu içerisinde yer alacak olan ve herkesin rahatlıkla görebileceği, konuşmacının dikkati üzerinde toplayabileceği sahnenin hazırlanması.
  • Konferans koltuklarının yerleştirilmesi; Salon içerisinde yer alacak en önemli etken olan konferans koltukları zemine monte edilecek, dinleyenlerin sahneyi etkin bir şekilde takip edebilmesi sağlanacaktır.
  • Konferans salonu zemin yükseltme; Salonda bulunan dinleyenlerin sahneyi net bir şekilde izleyebilmesi için koltukların monte edileceği zemin merdiven şeklinde yükseltilecektir. Bu sayede en arka koltukta oturan dinleyici de sahneyi net şekilde görebilecektir.

Anahtar teslim konferans salonu yapımı, okul konferans salonu yapımı, konferans salonu yenileme hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak, fiyat teklifi istemek ya da soru sormak için iletişim bölümünden bizlere ulaşabilirsiniz.